ASIANTUNTIJAT

Capehillin lakimiehet ja muu henkilöstö palvelevat teitä kaikissa lakiasioissa.

Paula Männikkö

lakimies, OTM
040 1905988
paula.mannikko@capehill.fi

Sofia Pitzen

lakimies, OTM, osakas, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja
040 8204906
sofia.pitzen@capehill.fi

Johanna Saloseutu

lakimies, OTM
040 5609016
johanna.saloseutu@capehill.fi

Ella Suitiala

lakimies, OTM, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja
040 7758377
ella.suitiala@capehill.fi

Anna Piiponniemi

lakimies, OTM, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja, rakennusinsinööri
040 8214521
anna.piiponniemi@capehill.fi

Laura Sirkka

lakimies, OTM
040 6297200
laura.sirkka@capehill.fi

Alice Rautakunnas

lakimies, OTM, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja
+358 40 574 0255
alice.rautakunnas@capehill.fi

Juha Niemimäki

lakimies, OTM, osakas toimitusjohtaja
juha.niemimaki@capehill.fi

Vilma Juurinen

oikeusnotaari
vilma.juurinen@capehill.fi

Ada Selänniemi

oikeusnotaari
ada.selanniemi@capehill.fi

Elisa Kärki

lakiassistentti
elisa.karki@capehill.fi

Vilja Lehtomaa

lakiassistentti
vilja.lehtomaa@capehill.fi