Asiantuntijat

Capehillin lakimiehet ja muu henkilöstö palvelevat teitä kaikissa lakiasioissa.

Iiro Suomalainen

lakimies, OTM
+358 40 186 9611
iiro.suomalainen@capehill.fi

Sofia Pitzen

lakimies, OTM, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja
+358 40 820 4906
sofia.pitzen@capehill.fi

Johanna Saloseutu

lakimies, OTM
+358 40 560 9016
johanna.saloseutu@capehill.fi

Juha Niemimäki

lakimies, OTM
juha.niemimaki@capehill.fi

Vilma Juurinen

lakimies, OTM
+358 40 655 5332
vilma.juurinen@capehill.fi

Sanni Koskela

lakimies, OTM
+358 45 250 9165
sanni.koskela@capehill.fi

Heini Kettukangas

assistentti
+358 40 626 8082
heini.kettukangas@capehill.fi