ASIANTUNTIJAT

Capehillin lakimiehet ja muu henkilöstö palvelevat teitä kaikissa lakiasioissa.

Paula Männikkö

lakimies, OTM
+358 40 190 5988
paula.mannikko@capehill.fi

Sofia Pitzen

lakimies, OTM, osakas, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja
+358 40 820 4906
sofia.pitzen@capehill.fi

Johanna Saloseutu

lakimies, OTM
+358 40 560 9016
johanna.saloseutu@capehill.fi

Juha Niemimäki

lakimies, OTM, osakas toimitusjohtaja
juha.niemimaki@capehill.fi

Heikki Forss

lakimies, OTM
+358 40 701 9210
heikki.forss@capehill.fi

Iiro Suomalainen

lakimies, OTM
+358 40 186 9611
iiro.suomalainen@capehill.fi

Minna Haverinen

lakimies, OTM
+358 40 632 7117
minna.haverinen@capehill.fi

Ville Heininen

lakimies, OTM
+358 40 650 1061
ville.heininen@capehill.fi

Alice Rautakunnas

lakimies, OTM, luvan saanut oikeudenkäyntiavustaja
+358 40 574 0255
alice.rautakunnas@capehill.fi

Vilma Juurinen

oikeusnotaari
vilma.juurinen@capehill.fi

Ada Selänniemi

oikeusnotaari
ada.selanniemi@capehill.fi

Elisa Kärki

lakiassistentti
elisa.karki@capehill.fi

Vilja Lehtomaa

lakiassistentti
vilja.lehtomaa@capehill.fi

Anna Ullakko

johdon assistentti
+358 40 662 4205
anna.ullakko@capehill.fi

Kirsi Pirinen

talousassistentti
kirsi.pirinen@capehill.fi

Julia Gao

oikeustieteen ylioppilas